O nas - Tormedia

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

      Firma TORMEDIA powstała po likwidacji spółki Gunther-MWK - dystrybutora na Polskę bram przemysłowych niemieckiego producenta Gunther-Tore. Korzystamy z ogromnego doświadczenia zdobytego przy realizacji projektów tej spółki, jak też z wieloletniej współpracy z takimi producentami stolarki budowlanej jak:  Novoferm, Małkowski-Martech, Alpha Deuren, Braselmann, Interflex oraz Wiśniowski. Trzon naszej oferty stanowią produkty następujących producentów:

   Novoferm - bramy przemysłowe (segmentowe systemu Alpha Deuren, rolowane, foliowe-szybkobieżne), doki przeładunkowe, bramy garażowe i drzwi stalowe. Napędy do bram garażowych oraz sterowania do bram przemysłowych i systemów przeładunkowych produkuje Tormatic z grupy Novoferm. Przy bramach przemysłowych Novoferm stosuje silniki niemieckiego producenta GfA.
   Holenderski producent Alpha Deuren International BV posiadający ogromny dorobek w produkcji bram segmentowych. Dzięki współpracy z innymi uznanymi producentami stolarki otworowej poszerzył swoją ofertę o bramy rolowane firmy Braselmann, systemy przeładunkowe PromStahl GmbH oraz bramy foliowe szybkobieżne Novoferm. W zamian udostepnia partnerom bramy segmentowe 40mm, 60mm oraz szybkobieżne bramy segmentowe Helix. Przy bramach segmentowych Alpha stosuje powszechnie znane silniki i sterowania firmy GfA Elektromaten.
   Niemiecki producent bram Gunther-Tore jest znany przede wszystkim z tego, że może wykonać bardzo duże bramy zarówno segmentowe jak i rolowane i to w konkurencyjnych cenach. Produkty tej firmy są bardzo wysokiej jakości. Posiada w swojej ofercie bramy segmentowe (przemysłowe i garażowe), rolowane, harmonijkowe, hangarowe i inne (znane systemy bram rolowanych do wyjazdu suwnic z hali na zewnątrz). Stosowanie okuć ze stali nierdzewnej jest tu często standardem wykonania. Wszystkie produkty Gunther-Tore są wykonywane w zakładach produkcyjnych w Niemczech.
   Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. polski producent bram, drzwi, okien, systemów ogrodzeniowych oraz technologii dostepowej. Nas oferta Wiśniowskiego interesuje głównie w zakresie drzwi stalowych płaszczowych (zewnętrznych i wewnętrznych oraz przeciwpożarowych), które mają krótkie terminy realizacji oraz posiadają w standardzie modne aktualnie na rynku kolory.
   Niemiecki producent bram rolowanych Ferdinand Braselmann GmbH posiada bardzo szeroki asortyment pancerzy: ocieplane, jednościenne, przeszklone, perforowane itp. może zaoferować nawet bardzo duże bramy po rozsądnych cenach. Stosuje napędy i sterowania GfA.
   Holenderski producent bram garażowych na panelach Kingspan 40mm i ogrodzeń stalowych. Polski oddział firmy: Interflex Polska Sp. z o.o. produkuje bramy garażowe z napędami CAME i Marantec oraz bramy przemysłowe z napędami i sterowaniami GfA z oryginalnych części w Polsce.
   Polska firma Elmes Elektronik projektuje i wytwarza elektroniczne urządzenia do systemów alarmowych, kontroli dostępu i zdalnego sterowania. Atestowane produkty seryjne z kodem dynamicznie zmiennym spełniają wszystkie polskie i europejskie normy do stosowania w budownictwie a jednocześnie charakteryzują się atrakcyjną ceną.
   GfA Elektromaten GmbH to światowy lider na runku silników i sterowań do bram różnego typu. Niezawodność oraz różnorodność napędów tego niemieckiego producenta sprawia, że są one wykorzystywane przez większość niemieckich, cholendreskich a także polskich braducentów bram.
   Wszystkie produkty w/w producentów są przebadane przez czołowe europejskie instytuty budowlane i posiadają wymagane prawem certyfikaty oraz dokumentację niezbędną do stosowania ich w budownictwie ogólnym i przemysłowym. W/w producenci udzielają 2 lat podstawowej gwarancji na swoje produkty. W razie wymogu ze strony inwestora dłuższego okresu gwarancji, może jej udzielić nasza firma pod warunkiem, że produkt zostanie przez nas zamontowany i będzie przez nas odpłatnie serwisowany przez cały okres gwarancji z częstotliwością odpowiednią do intensywności jego eksploatacji.
   Służymy również doradztwem technicznym w zakresie projektowania otworów pod zabudowę produktów w/w producentów oraz ich doboru w zależności od funkcji jaką mają pełnić w projektowanym budynku. Zachęcamy do współpracy zwłaszcza biura projektowe i prywatnych inwestorów. Konsultacja z fachowcem jeszcze przed zakupem produktu pozwoli tak zaprojektować zamknięcie otworu, aby uzyskać najbardziej optymalny współczynnik szeroko pojętej funkcjonalności do ceny. Już tutaj na naszej stronie możecie Państwo znaleźć wiele przydatnych informacji o naszych produktach klikając na poszczególne zakładki.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego